Brak wolnych miejsc na konsultacje | Zapisz się na listę rezerwową

Odkryj

Psychoterapia on-line

Wierzę, że każdy ma zasoby do tego, żeby żyć pełnią życia i czuć się lepiej. Pomogę ci je odkryć podczas profesjonalnej psychoterapii online.

Hej,

jestem Andżelika.

Psycholog, psychoterapeutka nurtu CBT, psychodietetyczka i autorka książki Self care – droga do samoakceptacji. Pomagam zbudować zdrową relację ze sobą, bo wierzę, że to podstawa dobrego samopoczucia i droga do satysfakcjonującego życia.

Zastanawiasz się czasem jak wyglądało by Twoje życie, gdybyś tylko odzyskała wewnętrzny spokój? Przestała ze sobą walczyć, zaakceptowała siebie, zbudowała silne poczucie własnej wartości i zaczęła żyć zgodne z własnymi wartościami, zostawiając w tyle powinności? Z przyjemnością zostanę twoim towarzyszem w drodze do tego miejsca w życiu.

Jak mogę ci pomóc?

Od niemal 10 lat pomagam kobietom podczas spotkań 1:1 oraz tworząc materiały psychoedukacyjne.

1.

Terapia online

Podczas spotkań indywidualnych tworzę strategię terapeutyczną szytą na miarę twoich potrzeb, by umożliwić ci osiągnięcie upragnionego celu.

2.

Publikacje

Jestem autorką książki Selfcare. Droga do samoakceptacji. Tworzę pomoce cyfrowe dla osób, które cenią sobie pracę, nie tylko w gabinecie terapeutycznym.

3.

Podcasty

Prowadzę podcast oraz często goszczę u innych twórców, dzieląc się psychologiczną wiedzą.

Nowość

Pobierz darmowego
ebooka

Nie wiesz jak wspierać bliską Ci osobę, która doświadcza depresji? A może podejrzewasz u siebie depresję i chcesz sprawdzić, czy to dobry trop? Przygotowałam dla Ciebie obszerny, bezpłatny ebook, który przeprowadzi cię od A do Z po najważniejszych zagadnieniach.

Opinie moich Klientów

Moja praca to moja największa życiowa pasja, a zadowolenie moich Klientów to największa satysfakcja.

5/5

Poznaj mnie

@babeczka_od_psychologii

Skontaktuj się ze mną

Jestem tu dla ciebie. Wypełnij formularz, a skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Formularz kontaktowy:

Kontakt

Skontaktuj się ze mną:
kontakt@andzelikadominiak.pl

Menu

Zbuduj pewność siebie z moim ebookiem