O mnie

Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychodietetykiem. Specjalizuje się w pomocy osobom, które chorują na zaburzenia odżywiania, przeżywają kryzysy lub szukają swojej drogi życiowej. Od kilku lat pomagam kobietom odzyskać równowagę psychiczną oraz uczę jak poruszać się w świecie, który ogarnął trend zdrowego stylu życia.

W mojej pracy wykorzystuje podejście integracyjne, które łączy wiele sprawdzonych naukowo metod psychologicznych oraz coachingowych z elementami treningu mentalnego. Moja praca to moja największa życiowa pasja, więc z przyjemnością poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz konferencjach dietetycznych oraz psychologiczych. Dzięki temu stale ulepszam metody pracy z moimi pacjentami. Lubię być na bieżąco!

Największy zawodowy cel?
Sprawić, żeby na świecie było więcej uśmiechniętych kobiet, pewnych swej wartości i świadomych swojego wewnętrzengo piękna.

A prywatnie?

Prywatnie jestem ogromnym miłośnikiem zdrowego stylu życia, który wyraża się dla mnie na trzech płaszczyznach w kontekście zdrowia: psychicznego, fizycznego oraz społecznego. Prowadzę konto na instagramie @babeczka_na_silowni, na którym umieszczam masę inspirujących tekstów oraz smacznych przepisów na zdrowe posiłki. Mój instagram to nie tylko zdjęcia! Koniecznie trzeba zajrzeć do cyklicznie pojawiających sie pogadanek, w których poruszam ciekawe zagadnienia z obszaru pscyhologii oraz dietetyki.

[więcej informacji już wkrótce]

 

n.